Atribuită Cumpărare directă

Role acoperitori pentru aparat automat protectie incaltaminte

Număr anunț
DA34838366
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.708,82 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.708,82 RON