Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

«Servicii de proiectare (PT, DE) și execuție lucrări aferente proiectului „SURSĂ ALTERNATIVĂ DE ALIMENTARE CU APĂ A COMUNEI VALEA MARE PRAVAȚ, JUDEȚUL ARGEȘ”»

Număr anunț
SCN1036339
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MARE PRAVAT (PRIMARIA VALEA MARE PRAVAT) (CUI 5010196)
Furnizor / câștigător
ZEUS SA (CUI 5395513)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305.321,19 RON
Valoare atribuită
1.302.863,50 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
25.01.2019 15:30
Anunț de atribuire
SCNA1020269
Termen limită
12.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1037915

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ZEUS SA CUI RO 5395513
Asociați 1
ROMPROIECT-GRUP SRL CUI RO 7667525
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.302.863,50 RON

din 1.305.321,19 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.457,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.