Atribuită
Anunț de participare
Reabilitare corp Scoala Valea Nucarilor
- Număr anunț
- SCN1036329
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA NUCARILOR (CUI 4508789)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON
- Data publicării
- 25.01.2019 14:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1017514
- Termen limită
- 05.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038002
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038002.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
- Parte desenata.rar.p7s
- Parte scrisa.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
22.000 RON
din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro