Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,4% sub estimat
Servicii elaborare proiect tehnic (PAC, POE, PTE), documentații necesare pentru obținerea acordurilor, avizelor și autorizațiilor aferente obiectivului de investiții, asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul investițional "Construire After-School în localitatea Independența, județul Constanta "
- Număr anunț
- SCN1036298
- Autoritate contractantă
- COMUNA INDEPENDENTA( PRIMARIA COMUNEI INDEPENDENTA) (CUI 6228149)
- Furnizor / câștigător
- KAT CONCEPT DESIGN SRL (CUI 37634899)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.074 RON
- Valoare atribuită
- 29.000 RON 29,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.01.2019 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1013310
- Termen limită
- 06.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037889
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037889.pdf
- sectiunea III Clauze contractuale.doc.p7s
- sectiunea IV Modele de Formulare.doc.p7s
- SF.7z.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI 37634899
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PALTINUL INTERAX PROIECT SRL CUI 29131390
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PROFICONS PROJECT SRL CUI 35879566
Valoare atribuită
29.000 RON
din 41.074 RON estimat
29,4%
Adjudecat la 70,6% din estimat · economie 12.074 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.