Atribuită Cumpărare directă

„Servicii de salubrizare la Centrul Municipal Integrat pentru Situatii de Urgenta (CMISU)”

Număr anunț
DA34844138
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.937,60 RON
Data publicării
16.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.937,60 RON