Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,2% sub estimat

Lenjerie de pat

Număr anunț
SCN1036356
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
19231000-4 · Lenjerie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302.600 RON
Valoare atribuită
147.565,50 RON 51,2% sub estimat
Data publicării
27.01.2019 17:00
Anunț de atribuire
SCNA1014550
Termen limită
08.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1038050

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
DIMI MAN CONF SRL CUI RO 14999349
Oferta 3 Individuala
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

147.565,50 RON

din 302.600 RON estimat 51,2%

Adjudecat la 48,8% din estimat · economie 155.034,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.