Atribuită Cumpărare directă

Servicii de revizie şi mentenanţă pentru sistemul de semnalizare incendiu, sistemul de supraveghere

Număr anunț
DA34861065
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CALARASI (CUI 4294057)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.740 RON
Data publicării
18.01.2024 13:46
Data finalizării
19.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.740 RON