Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,8% sub estimat
Servicii de transport aerian international pentru personalul Jandarmeriei Romane pentru perioada 2019-2022
- Număr anunț
- CN1008509
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0251 Bucuresti (CUI 4192782)
- Furnizor / câștigător
- OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920.000 RON
- Valoare atribuită
- 138.871,25 RON 92,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2019 21:19
- Anunț de atribuire
- CAN1016799
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 020-043524
- Documentație de atribuire
- DF1037817
Documente
Documentația de atribuire
- 7. Formulare-semnat.doc.p7s
- Acord-cadru (model)-semnat.pdf.p7s
- Anexa 1 si 2 la Caietul de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini acord cadru bilete de avion 2019 - 2022-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037817.pdf
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TOURING EUROPABUS ROMANIA SRL CUI RO 7177280
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
WECO TMC S.R.L. CUI RO 6309553
Valoare atribuită
138.871,25 RON
din 1.920.000 RON estimat
92,8%
Adjudecat la 7,2% din estimat · economie 1.781.128,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.