Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 60,3% sub estimat
ACORD CADRU DE FURNIZARE REACTIVI SI MATERIALE CONSUMABILE ANALIZA URINEI
- Număr anunț
- CN1008503
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.181.416,76 RON 60,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2019 21:18
- Anunț de atribuire
- CAN1017163
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 020-042568
- Documentație de atribuire
- DF1037892
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CENTRALIZATOR PREŢ.doc.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037892.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
2.181.416,76 RON
din 5.500.000 RON estimat
60,3%
Adjudecat la 39,7% din estimat · economie 3.318.583,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.