Atribuită
Anunț de participare
Proiectare și execuție lucrări de construcție, modernizare a drumurilor de acces agricole sau forestiere, a drumurilor de interes local, a drumurilor de acces la așezăminte monahale în localitatea Arbore în cadrul proiectului „Modernizare drumuri de interes local , zona stadion, sat Arbore, comuna Arbore, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1036455
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
- Furnizor / câștigător
- COMTRANSPORT SA (CUI 3777819)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 459.859,16 RON
- Valoare atribuită
- 459.858 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 18:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1016517
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037802
Documente
Documentația de atribuire
- 10. model contract-semnat.pdf.p7s
- 13. certificat urbanism-semnat.pdf.p7s
- 13. DALI-semnat.pdf.p7s
- 13. expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- 13. studiu topo-semnat.pdf.p7s
- 13. verificare tehnica af-semnat.pdf.p7s
- 4. declaratie persoane functie decizie-semnat.pdf.p7s
- 7. instructiuni pentru ofertanti-semnat.pdf.p7s
- 8. caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 9. modele formulare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037802.pdf
- Programul Achizitiilor drum-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
COMTRANSPORT SA CUI RO 3777819
Asociați 1
MOLDPROIECT-ASD SRL CUI RO 15693410
Subcontractanți 1
VEDRUM SRL CUI 36101421
Valoare atribuită
459.858 RON
din 459.859,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro