Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Achizitia de Carburant auto ( Benzină fără plumb Premium 95 şi Motorină euro diesel 5 ) prin carnete cu Bonuri Valorice pentru Carburant Auto
- Număr anunț
- SCN1036451
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950.420 RON
- Valoare atribuită
- 904.861,90 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2019 16:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1013347
- Termen limită
- 12.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038157
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Bonuri valorice.doc.p7m
- FisaDate_DF1038157.pdf
- FORMULARE BVCA.doc.p7m
- Model Acord-cadru.doc.p7m
- Model Contract subsecvent de furnizare.doc.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
904.861,90 RON
din 950.420 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 45.558,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.