Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,3% sub estimat
Achizitie masina de taiat asfalt si beton - 1 bucata
- Număr anunț
- SCN1036447
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- SFERA SRL (CUI 13765161)
- Cod CPV
- 42623000-9 · Masini de frezat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.280 RON
- Valoare atribuită
- 5.270 RON 53,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2019 16:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1016853
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038111
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini achizitie masina de taiat asfalt.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038111.pdf
- Formulare și modele de documente -.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SFERA SRL CUI RO 13765161
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL CUI 21867669
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MEM IMPEX SRL CUI RO 7885180
Valoare atribuită
5.270 RON
din 11.280 RON estimat
53,3%
Adjudecat la 46,7% din estimat · economie 6.010 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.