Atribuită
Anunț de participare
“Motorină Euro Diesel 5”
- Număr anunț
- SCN1036407
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.468.368 RON
- Valoare atribuită
- 1.538.995,79 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 12:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1013812
- Termen limită
- 12.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038037
Documente
Documentația de atribuire
- CS Motorina 2019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1038037.pdf
- Formulare Motorins 2019-semnat.pdf.p7s
- Model contract de furnizare - Motorina 2019-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OSCAR DOWNSTREAM SRL CUI RO 13991630
Valoare atribuită
1.538.995,79 RON
din 1.468.368 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro