Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 85,0% sub estimat

Elaborare proiect pentru autorizarea executării lucrărilor (PAC/DTAC), proiect tehnic pentru execuţia lucrărilor (PT), asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada executării lucrărilor și execuție lucrări pentru obiectivele de investiții : Lot 1 : Bretea de legatura intre Calea Aradului si Calea Santandreiului Lot 2 : Drumuri interioare in parcul industrial Eurobusiness III str. Beothy Odon

Număr anunț
CN1009334
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.680.417,58 RON
Valoare atribuită
852.197,68 RON 85,0% sub estimat
Data publicării
22.02.2019 09:27
Anunț de atribuire
CAN1018409
Termen limită
29.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040709

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 5.680.417,58 RON Adjudecat: 852.197,68 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Betea de legatura intre Calea Aradului si Calea Santandreiului 1.117.703,51 RON DRUMURI BIHOR S.A. 852.197,68 RON ↓23,8%
2 Drumuri interioare in parcul industrial Eurobusiness III str. B… 4.562.714,07 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Asociați 1
AQUACONS S.R.L. CUI RO 3458780
Subcontractanți 1
ELECTROFOR SRL CUI RO 13663102

Valoare atribuită

852.197,68 RON

din 5.680.417,58 RON estimat 85,0%

Adjudecat la 15,0% din estimat · economie 4.828.219,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.