Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zobo ZB-EC15 aeroterma electrica 15 kW 400V 300mc, 4590007015

Număr anunț
DA34875818
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.070 RON
Valoare atribuită
2.070 RON
Data publicării
19.01.2024 13:46
Data finalizării
22.01.2024 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.070 RON

din 2.070 RON estimat