Atribuită Cumpărare directă

Alveogyl 10g// REFERAT 39 UPU STOMATOLOGIE

Număr anunț
DA34844229
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
343,98 RON
Data publicării
16.01.2024 13:46
Data finalizării
22.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,98 RON