Atribuită Cumpărare directă

Efedrina 50mg/ml-sol. inj. x 5fi.-Zentiva RO EPHEDRINI HYDROCHLORIDUM

Număr anunț
DA34873969
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.720,50 RON
Data publicării
19.01.2024 13:46
Data finalizării
22.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.720,50 RON