Atribuită Cumpărare directă

Mixer amplificator 50W/100V cu radio, mediaplayer si Bluetooth

Număr anunț
DA34875826
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
RANET SOLUTIONS SRL (CUI 29460465)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.603,08 RON
Data publicării
19.01.2024 13:46
Data finalizării
22.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.603,08 RON