Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,2% sub estimat
Acord-cadru de servicii privind asigurarile obligatorii de raspundere civila pentru prejudicii produse prin accidente de vehicule (RCA)
- Număr anunț
- CN1008482
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.789.730,70 RON
- Valoare atribuită
- 622.041,25 RON 65,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2019 10:35
- Anunț de atribuire
- CAN1014368
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 019-040885
- Documentație de atribuire
- DF1037783
Documente
Documentația de atribuire
- 2019_RCA_caiet_sarcini.pdf.p7s
- 2019_RCA_clauze_contractuale.pdf.p7s
- 2019_RCA_formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1037783.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
622.041,25 RON
din 1.789.730,70 RON estimat
65,2%
Adjudecat la 34,8% din estimat · economie 1.167.689,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.