Anulată
Anunț de participare
Furnizare energie electrică pentru Regia Autonomă – Administrația Patrimoniului Protocolului de Stat
- Număr anunț
- CN1008429
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.720.050,89 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 10:28
- Anunț de atribuire
- CAN1017715
- Termen limită
- 06.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 017-035374
- Documentație de atribuire
- DF1037283
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Cadru energie electrica-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini_RAAPPS-semnat.docx.p7s
- Contract subsecvent furnizare energie electrica-semnat.doc.p7s
- Declaratie art 21 HG 395-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1037283.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 30.720.050,89 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Regiunea Sud (suc. Scroviștea, suc. Triumf, suc. STBN, departam… | 25.344.011,56 RON | Anulat | — |
| 2 | Regiunea Centru (suc. Sinaia, departament Păltiniș) | 2.878.248,74 RON | Anulat | — |
| 3 | Regiunea Dobrogea (suc. Neptun) | 2.121.241,54 RON | Anulat | — |
| 4 | Regiunea Transilvania (suc. Cluj) | 376.549,05 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.