Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achizitia prin leasing financiar a unei Autogunoiere 16 m3

Număr anunț
CN1008408
Autoritate contractantă
SALUBRITATE BRANESTI (CUI RO36641006)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
34144511-3 · Vehicule de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830.000 RON
Valoare atribuită
829.461 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
28.01.2019 10:27
Anunț de atribuire
CAN1020149
Termen limită
13.03.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 017-035473
Documentație de atribuire
DF1037010

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

829.461 RON

din 830.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 539 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.