Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat
Achizitie carburanti pe baza de card
- Număr anunț
- SCN1036369
- Autoritate contractantă
- S.C. DOMENIUL PUBLIC TURDA SA (CUI RO201250)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900.000 RON
- Valoare atribuită
- 654.000 RON 27,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2019 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1013751
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1038015
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
654.000 RON
din 900.000 RON estimat
27,3%
Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 246.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.