Atribuită
Anunț de participare
Construire sectie de pneumologie si cabinete ambulatorii de specialitate in cadrul Spitalului-Faget
- Număr anunț
- SCN1036368
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- BOL KRONE INVEST SRL (CUI 36854659)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 897.021,07 RON
- Valoare atribuită
- 897.019,69 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 08:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1013895
- Termen limită
- 18.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037617
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1037617.pdf
- Model de formulare + model contract - cladire noua Faget.docx.p7s
- Tehnic SICAP.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BOL KRONE INVEST SRL CUI 36854659
Valoare atribuită
897.019,69 RON
din 897.021,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro