Atribuită Cumpărare directă

Produse alimentare saptamana 22.01.2024-26.01.2024

Număr anunț
DA34873954
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2842919)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.540,05 RON
Data publicării
19.01.2024 13:46
Data finalizării
22.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.540,05 RON