Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,9% sub estimat
Acord cadru furnizare reactivi si consumabile
- Număr anunț
- SCN1036357
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 183.484,60 RON
- Valoare atribuită
- 12.970 RON 92,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2019 07:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1012863
- Termen limită
- 12.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1037702
Documente
Documentația de atribuire
- Acord – cadru de furnizare ( draft).doc.p7s
- caiet de sarcini Biochimie.docx.p7s
- Draft Contract.doc.p7s
- FisaDate_DF1037702.pdf
- formulare legea 98.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 12.970 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi compatibili 100% cu analizorul SelectraPro XL | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. 5 contracte | 12.970 RON |
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 14 · 25.02.2019 | — | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 96 · 05.03.2019 | 4.583 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 114 · 12.03.2019 | 345 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 121 · 01.04.2019 | 2.282 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 168 · 09.05.2019 | 5.760 RON | |||
| 2 | Reactivi compatibili 100% cu analizorul Mission u120 | — | — | |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
12.970 RON
din 183.484,60 RON estimat
92,9%
Adjudecat la 7,1% din estimat · economie 170.514,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.