Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PUBLICARE ANUNTURI ,COMUNICATE

Număr anunț
DA32889355
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
VILSPOPRESS SRL (CUI 15990690)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
31.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat