Atribuită Cumpărare directă

Inrolare platforma plati online (Pentru toate tipurile de plati atat fiscale cat si nefiscale).

Număr anunț
DA32890605
Autoritate contractantă
Comuna Uileacu de Beius (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI UILEACU DE BEIUS) (CUI 4784172)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat