Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS COLOR HP NR.653 ORIGINAL
- Număr anunț
- DA32890937
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- STAR OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 25018143)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,50 RON
- Valoare atribuită
- 120,50 RON
- Data publicării
- 27.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.