Atribuită Cumpărare directă

Articole de mobilier pentru primaria municipiului Onesti - sediul Administrativ

Număr anunț
DA32892348
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Furnizor / câștigător
DEN-VER SRL (CUI 15531558)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.403,38 RON
Valoare atribuită
23.403,38 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.403,38 RON

din 23.403,38 RON estimat