Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE SI MONTARE SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO, COM. V. V. DELAMARINA, JUD. TIMIS
- Număr anunț
- DA32893443
- Autoritate contractantă
- COMUNA VICTOR VLAD DELAMARINA (PRIMARIA COMUNEI VICTOR VLAD DELAMARINA) (CUI 4548520)
- Furnizor / câștigător
- VIO-NET SRL (CUI 18734581)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.800,57 RON
- Valoare atribuită
- 8.800,57 RON
- Data publicării
- 27.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.