Atribuită Cumpărare directă

debitmetru detergent - Steelco DS500,

Număr anunț
DA32894134
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI 38022073)
Cod CPV
38421110-6 · Debitmetre (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,84 RON
Valoare atribuită
994,84 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,84 RON

din 994,84 RON estimat