Atribuită Cumpărare directă

Vas colector 2L cu capac pentru aspirator chirurgical HOSPIVAC 350

Număr anunț
DA32894454
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,54 RON
Valoare atribuită
371,54 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,54 RON

din 371,54 RON estimat