Atribuită Cumpărare directă

Achizitie mese pentru piata

Număr anunț
DA32894542
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
GAMAX GETICONS SRL (CUI 28914008)
Cod CPV
39121200-8 · Mese (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.600 RON
Valoare atribuită
79.600 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.600 RON

din 79.600 RON estimat