Atribuită
Cumpărare directă
Servicii traducere in/din toate limbile de circulatie internationala, cap.61, ptr.Pref.Tulcea
- Număr anunț
- DA32894710
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
- Furnizor / câștigător
- MARCRIS BEST SOLUTIONS SRL (CUI 25464650)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 27.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.