Atribuită Cumpărare directă

Mouse

Număr anunț
DA32895358
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.550 RON
Valoare atribuită
5.550 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.550 RON

din 5.550 RON estimat