Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistenţă pentru aplicaţiile ProSys şi Rusal
- Număr anunț
- DA32895784
- Autoritate contractantă
- Secretariatul de Stat pentru Culte (CUI 26429279)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.045 RON
- Valoare atribuită
- 18.045 RON
- Data publicării
- 27.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.