Atribuită Cumpărare directă

Lucrare termopan

Număr anunț
DA32895995
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VICTOR JINGA (CUI 29385959)
Furnizor / câștigător
DASTERM SRL (CUI 15335411)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,54 RON
Valoare atribuită
690,54 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,54 RON

din 690,54 RON estimat