Atribuită Cumpărare directă

Etui dentar copii - crem

Număr anunț
DA32896025
Autoritate contractantă
COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
Furnizor / câștigător
MAGESTAR SRL (CUI 26780350)
Cod CPV
33711700-4 · Articole si preparate pentru igiena bucala sau dentara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.550 RON
Valoare atribuită
14.550 RON
Data publicării
27.03.2023 00:00
Data finalizării
28.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.550 RON

din 14.550 RON estimat