Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii consultanta in gestionarea resurselor umane

Număr anunț
DA32897697
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL LUMINA (CUI 39466317)
Furnizor / câștigător
SUCCESSFUL BUSINESS WORLD SRL (CUI 35955361)
Cod CPV
79414000-9 · Servicii de consultanta in gestionarea resurselor umane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat