Atribuită Cumpărare directă

AAAM88C94PM/AAB Servicii de intretinere, revizie pentru scara rulanta tip FHE 35/800

Număr anunț
DA32899489
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
WPT INDUSTRY GROUP SRL (CUI 34196123)
Cod CPV
42417310-8 · Benzi rulante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.860 RON
Valoare atribuită
6.860 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.860 RON

din 6.860 RON estimat