Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT innocid id 40, incidin pro, incidin active, oxyfoam, jaclor, mop, lavete deinfectante

Număr anunț
DA32900985
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
PAROSAT GRUP S.R.L. (CUI 42602532)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.053 RON
Valoare atribuită
25.053 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.053 RON

din 25.053 RON estimat