Atribuită Cumpărare directă

VALVA SOLENOID 24V

Număr anunț
DA32901557
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OCTAV BANCILA CORNI (CUI 24030165)
Furnizor / câștigător
NOBEL SERVICE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 26350158)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,40 RON
Valoare atribuită
487,40 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,40 RON

din 487,40 RON estimat