Atribuită Cumpărare directă

PACHET MEZELURI

Număr anunț
DA32902334
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
Furnizor / câștigător
CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE S.R.L. (CUI 6561703)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983,45 RON
Valoare atribuită
983,45 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,45 RON

din 983,45 RON estimat