Atribuită Cumpărare directă

Toner compatibil pentru imprimanta Xerox workcentre 3025 xer 3020/3025

Număr anunț
DA32903917
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
TEHNIC SOLUTIONS CTV S.R.L. (CUI 46729564)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.464 RON
Valoare atribuită
2.464 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.464 RON

din 2.464 RON estimat