Atribuită Cumpărare directă

Fier Ferozina

Număr anunț
DA32904134
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,87 RON
Valoare atribuită
117,87 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,87 RON

din 117,87 RON estimat