Atribuită Cumpărare directă

PACHET POLITIA LOCALA BACAU

Număr anunț
DA32904726
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.699,50 RON
Valoare atribuită
1.699,50 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.699,50 RON

din 1.699,50 RON estimat