Atribuită Cumpărare directă

TRUSA STANDARD ALCOOLEMIE, AVIZATA CSML conf Ordin 277 / 2015, TRUSA STANDARD SUBSTANTE PSIHOACTIVE

Număr anunț
DA32907864
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ALPHA HIPOMED SRL (CUI 30051812)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.582,75 RON
Valoare atribuită
8.582,75 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
30.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.582,75 RON

din 8.582,75 RON estimat