Atribuită Cumpărare directă

Reactivi gaze in sange compatibil cu analizorul GEM PREMIER 3000/3500 - cartus x 75 teste

Număr anunț
DA32908022
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.100 RON
Valoare atribuită
14.100 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.100 RON

din 14.100 RON estimat