Atribuită Cumpărare directă

servicii de intretinere a fotocopiatoarelor

Număr anunț
DA32908166
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Comuna Vladila (CUI 25299120)
Furnizor / câștigător
IT CLICK & SERVICE SRL (CUI 33597275)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,41 RON
Valoare atribuită
247,41 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,41 RON

din 247,41 RON estimat