Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse necesare echipare cabinet presedinte

Număr anunț
DA32908274
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Dezvoltarea Infrastructurii in Sanatate (CUI 46481999)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,34 RON
Valoare atribuită
199,34 RON
Data publicării
28.03.2023 00:00
Data finalizării
29.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,34 RON

din 199,34 RON estimat